राप्ती गाउँपालिकामा थप २ वटा स्वास्थ्य संस्थाको सेवा शुभारम्भ

गणतन्त्र समाचारदाता
देउखुरी, २२ पुस । राप्ती गाउँपालिकामा थप २ वटा स्वास्थ्य संस्थाको सेवा शुभारम्भ गरिएको छ ।
राप्ती गाउँपालिका अन्तरगत वडा नं २ र ३ मा नागरिकको सर्ब सुलभ स्वास्थ्य सेवा पाउने हक अधिकार अन्तरगत आधारभुत स्वास्थ्य सेवा केन्द्र उद्घाटन गरिएको हो ।

राप्ती गाउँपालिकाका ९ वटै वडामा निर्माणकार्य सुरु भएका आधारभुत स्वास्थ्य सेवा केन्दको पहिलो चरणमा वडा नं २ को लालमटियाँ र वडा नं ३ को खुरुरीयामा रहेका स्वास्थ्य सेवा केन्द्रको उद्घाटन संगै सेवा सुरु गरिएको स्वास्थ्य शाखा संयोजक नारायण राउतले जानकारी दिनु भएको छ ।

आफ्ना नागरिकको स्वास्थ्यको रक्षा गर्ने क्रममा सर्बसुलभ स्वास्थ्य सेवाका लागि गाउँपालिका हरपल लागि परेको र छिटै गाउँपालिका स्तरिय अस्पतालको समेत सेवा सुरु गरिने आधारभुत स्वास्थ्य सेवा केन्द्र उद्घाटन कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि गाउँपालिका अध्यक्ष नुमानन्द सुवेदिले बताउनु भएको छ ।

वडा नं २ का अध्यक्ष जगत बहादुर थापा, वडा नं ३ का अध्यक्ष चन्दर चौधरीको अध्यक्षता तथा राप्ती गाउँपालिका अध्यक्ष नुमानन्द सुवेदि र उपाध्यक्ष जगदम्वा कुमारी चौधरीको प्रमुख आथित्यता तथा प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत शोभाराम रिजाल, प्रबक्ता विद्याशरण चौधरीको विशिष्ट आथित्यतामा भएको दुई कार्यक्रममा आधारभुत स्वास्थ्य सेवा केन्द्रले दिने सेवा का बारेमा भारती सन्यासी, केन्द्र प्रमुख कमला न्यौपाने, पुनम कुमाल, ले गर्नु भएको थियो ।

[reactionpoll]
प्रतिक्रिया 0

प्रतिकृया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *