दाङमा मृतकका परिवारलाई राहत स्वरूप नगद सहयोग

शिवु खनाल
दाङ, २४ असार
दाङमा मृतकका परिवारलाई राहत स्वरूप नगद सहयोग प्रदान गरिएको छ । घोराही उपमहानगरपालिका वडा नम्बर १७ क्वाडीमा बिहीबार बिहान ३ बजेतिर घर भत्किँदा विन्दु चाैधरीकाे मृत्यु भएको थियोे ।

अबिरल बर्षाको कारण घर भत्किदा मृत्यु भएकाे बिन्दु चौधरीको बुबालाई घटनास्थलमै पुगेर जिल्ला बिपद ब्यवस्थापन समिति र घोराही उपमहानगरपालिकाकाे तर्फबाट दुई लाख २५ हजार राहत स्वरूप प्रमुख जिल्ला अधिकारी रामबहादुर कुरूम्वाङ् र नगर प्रमुख नरूलाल चाैधरीले संयुक्तरूपमा प्रदान गर्नुभएको हाे ।

घरको भित्ता भत्कँदा मनिषा चौधरीकाे तीन महिनाकी छोरी विन्दु चौधरीको घटनास्थलमै मृत्यु भएकाे र उनकी आमा र दिदी बाटुली चाैधरी घाइते भएका थिए । उनी आमा-छोरीको राप्ती स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान घोराहीमा उपचार भइरहेको छ ।।

[reactionpoll]
प्रतिक्रिया 0

प्रतिकृया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *