वडाध्यक्ष भण्डारीद्वारा मृतकका परिवारलाई आर्थिक सहयोग

शिवु खनाल
देउखुरी, २० साउन
गढवा गाउँपालिका वडा नम्बर ५ का वडाध्यक्ष प्रकाश भण्डारीले मृतकका परिवारलाई आर्थिक सहयोग गर्नुभएको छ । वडाध्यक्ष भण्डारीले बुधबार गढवा गाउँपालिका वडा नम्बर ५ खजराैटा मुक्त कमैया शिविर निवासी मृतक टेकबहादुर बाेटे पुन मगरका परिवारलाई घरमै पुगेर नगद तीन हजार सहयोग गर्नुभएको हाे ।

क्षयरोग उपचारको क्रममा बाेटेकाे आइतवार मृत्यु भएको थियो । बाेटेका दुई छाेरा र तीन छाेरी रहेका छन् । उनिहरूकाे पढाइ खर्चमा समेत सहयोग गर्ने वडाध्यक्ष भण्डारीले प्रतिवद्वता जनाउनुभयाे । यस्तै वडाध्यक्ष भण्डारीकाे पहलमा सिपि नेपाल संस्थाले मृतकका परिवारलाई खाद्यान्न सहयोग गरेको छ ।

वडाध्यक्ष भण्डारीले काेराेना भाइरस (काेभिड १९) काे संक्रमणकाे बेला विभिन्न स्वास्थ्य संघसंस्थालाई स्वास्थ्य सामाग्री प्रदान देखि लिएर
अक्सिजन सहित ग्यास सिलिन्डर सहयोग गर्नुभएको थियो ।।

[reactionpoll]
प्रतिक्रिया 0

प्रतिकृया दिनुहोस्

Your email address will not be published. Required fields are marked *